ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.05.2019 | 10:22

В області постачальнику м'яса повернули товар, який неналежно транспортували

В області постачальнику м'яса повернули товар, який неналежно транспортували

Спецiалiсти Олександрiвського районного управлiння Держпродспоживслужби у Кiровоградськiй областi у складi комiсiї здiйснили перевiрку транспортного засобу на вiдповiднiсть умов транспортування харчових продуктiв. Про це йдеться на сайті установи.

Транспортний засiб, який обстежували, доставляв охолоджене м’ясо свинини для харчування учнiв Олександрiвської фiлiї КЗ «Олександрiвське НВО № 1».

Комiсiя встановила, що постачальник м’яса використовує автотранспорт, який вiдрiзняється вiд марки, заявленої у товарно-транспортнiй накладнiй та не вiдповiдає транспорту, що був заявлений у тендернiй пропозицiї. Транспортний засiб не має холодильного устаткування, знаходиться у незадовiльному санiтарному станi та порушує вимоги до транспортування м’ясної продукцiї. Також у експедитора автотранспорту вiдсутня особиста медична книжка встановленого зразка.

За результатами обстеження склали акт перевiрки продовольчої сировини та повернули продукт харчування постачальнику. Станом на 20 травня постачальник доставив до закладу сировину у транспортному засобi, що вiдповiдає усiм вимогам до транспортування м'ясної продукцiї.

296 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.