ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.05.2019 | 14:14

В області полiцейськi вилучили 5-місячне немовля із неблагополучної родини. ФОТО

В області полiцейськi вилучили 5-місячне немовля із неблагополучної родини. ФОТО

До Свiтловодського вiддiлу полiцiї близько 19-ї години надiйшло повiдомлення вiд мiсцевих жителiв про те, що в однiй iз квартир тривалий час плаче маленька дитина. Про це повідомили у секторі комунікації поліції області.

Для з’ясування усiх обставин за вказаною адресою прибули представники керiвництва вiддiлу полiцiї, ювенальної превенцiї та група реагування патрульної полiцiї.

На мiсцi правоохоронцi з’ясували, що квартиру винаймає жiнка, однак дверi у помешкання нiхто не вiдчиняв. Полiцейськi розшукали власникiв та з їхньою допомогою потрапили усередину житла.

У помешканнi, де панував безлад, виявили 5-мiсячну дiвчинку, що безперервно плакала та ймовiрно вжила тютюновi вироби. Її мама перебувала у станi, що унеможливлював виконання нею батькiвських обов’язкiв. Попередньо встановили, що жiнка зловживала алкогольними напоями.

На мiсцi спiльно із представники служби у справах дiтей склали акт оцiнки потреб дитини та у зв’язку iз загрозою життю малечi прийняли рiшення про вилучення дитини з мiсця проживання та направлення її до центральної районної лiкарнi.

Стосовно матерi полiцейськi склали адмiнiстративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замiнюють, обов'язкiв щодо виховання дiтей). Також за поданням полiцiї нинi службою у справах дiтей вирiшується питання про постановку сiм’ї на облiк родин iз дiтьми, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Крiм того, на засiданнi комiсiї з питань захисту прав дитини розглянуть питання щодо вирiшення подальшої долi дiвчинки, зокрема доцiльностi її перебування i проживання у родинi, можливого позбавлення матерi батькiвських прав, або направлення немовляти до дитячого будинку в обласному центрi.

До того малеча буде перебувати у лiкарнi, де отримуватиме вiдповiдний догляд i пiклування.

451 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.