ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.09.2019 | 14:50

В області планують розширювати мережi туристичних та краєзнавчих гурткiв

В області планують розширювати мережi туристичних та краєзнавчих гурткiв

На Кiровоградщинi розпочав роботу всеукраїнський семiнар-практикум директорiв обласних центрiв туризму i краєзнавства учнiвської молодi. Про це йдеться на сайті облдержадміністрації.

Начальник профiльного управлiння ОДА Володимир Таборанський повiдомив, що за останнi два роки вiдкрили три нових окремих позашкiльних закладiв та шість – у складi НВО, якi вiдвiдує понад дві тисячi дiтей. Цьогоріч відкрили ще три такi заклади. Загалом показник охоплення дiтей позашкiльною освiтою в областi становить понад 83 %.

Посадовець також поiнформував про роботу Кiровоградського обласного центру туризму краєзнавства та екскурсiй учнiвської молодi, у гуртках i секцiях якого займається понад 680 вихованцiв. За останнi три роки вклали вісім мiльйонiв гривень у капiтальний ремонт примiщення закладу та придбали спецобладнання на понад 500 тисяч гривень. 

За словами Таборанського, основне завдання на сьогоднi – розширення мережi туристичних та краєзнавчих гурткiв на територiї районiв областi, зокрема, нова фiлiя центру на днях вiдкривається у Свiтловодську, де функцiонуватиме вісім тематичних гурткiв. 

Директори обласних центрiв туризму i краєзнавства учнiвської молодi та станцiй юних натуралiстiв вiзьмуть участь у тематичних "круглих столах", ознайомляться із досвiдом органiзацiї вiйськово-патрiотичного виховання, iз системою роботи туристичних i краєзнавчих гурткiв на базi закладiв позашкiльної освiти, вiдвiдають туристсько-рекреацiйнi об’єкти обласного центру, а також Онуфрiївського, Свiтловодського та Знам'янського районiв, побувають у музеях-заповiдниках областi та оглянуть iншi визначнi мiсця Кiровоградщини.

125 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.