ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
31.07.2020 | 11:40

В області гендиректора одного iз товариств підозрюють у незаконному видобуваннi корисних копалин

В області гендиректора одного iз товариств підозрюють у незаконному видобуваннi корисних копалин

За процесуального керiвництва прокуратури Кiровоградської областi слiдчі управлiння Нацполiцiї в областi оголосили пiдозру генеральному директору одного iз товариств, який на територiї Заваллiвського родовища вчинив незаконну дiяльнiсть з видобування  корисної копалини –  чарнокiту (ч. 2 ст. 240 КК України). Про це поінформували у пресслужбі прокуратури області.

Пiдозру оголосили за ознаками складу кримiнального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 240 (порушення правил використання надр, шляхом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення) Кримiнального кодексу України.

За даними слiдства, пiдозрюваний достовiрно знаючи, що дiю спецiального дозволу на користування надрами зупинили, у перiод з лютого по квiтень 2018 року, продовжив проведення вибухових робiт по видобуванню чарнокiту на Заваллiвському родовищi.  При цьому  пiдписав та видав накази про проведення вибухових робiт та надав їх для виконання пiдприємству, яке виконувало зобов’язання за ранiше укладеним договором на проведення буро-вибухових робiт методом свердловинних снарядiв та не поiнформував їх про незаконнiсть дiяльностi.

У незаконний спосiб на родовищi провели два масових вибухи та видобули чарнокiту на загальну понад 7 мільйонів гривень.

Триває досудове розслiдування.

429 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.