ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.05.2019 | 17:32

В обласному центрі затримали осіб, яких підозрюють у скоєннi крадiжок iз автомобiлiв. ФОТО

В обласному центрі затримали осіб, яких підозрюють у скоєннi крадiжок iз автомобiлiв. ФОТО

У Кропивницькому полiцейськi затримали групу осiб за пiдозрою у скоєннi крадiжок iз автомобiлiв. Про це йдеться на сайті Нацполіції області.

До її складу входили троє чоловiкiв рiзної нацiональностi. Органiзатором виявився мешканець одного з районiв, двоє його спiльникiв – громадяни iнших держав, що мешкали в обласному центрi.

У ходi проведення низки слiдчих та розшукових дiй працiвники управлiння стратегiчних розслiдувань полiцiї викрили злочинну дiяльнiсть групи, яка скоювала крадiжки грошових коштiв iз автомобiлiв iз використанням сканеру.

Iз залученням роти полiцiї особливого призначення осiб затримали у Кропивницькому. У них виявили мобiльнi телефони, грошовi кошти, банкiвськi картки.

«Пiд час огляду автомобiля, на якому пересувалися чоловiки, правоохоронцi виявили та вилучили комплектуючi до приладу для сканування, патрони калiбру 5,45 міліметрів, корпус гранати Ф-1 без запалу. Також у ходi обшуку за мiсцем проживання затриманих вилучили JPS трекер, полiетиленовi пакетики із кристалiчною речовиною, мобiльнi телефони, господарськi рукавички, одяг та спортивнi сумки, якi особи використовували для скоєння злочинiв. Громадян затримали у порядку ст. 208 КПК України та оголосили про пiдозру у вчиненнi кримiнального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (крадiжка) Кримiнального кодексу України. Вирiшується питання щодо обрання затриманим мiри запобiжного заходу», – розповiв начальник управлiння стратегiчних розслiдувань полiцiї Кiровоградської областi Олександр Демченко.

Нинi полiцейськi вживають заходи, спрямовані на встановлення причетностi осiб до вчинення аналогiчних крадiжок на територiї Кропивницького та Кiровоградської областi.

245 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.