ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.02.2021 | 16:29

В обласному центрі запрацює сучасний завод із виготовлення пiнопласту. ФОТО

В обласному центрі запрацює сучасний завод із виготовлення пiнопласту. ФОТО

Три роки тому у Кiровоградськiй областi, за активної участi Кiровоградської регiональної торгово-промислової палати, розпочали реалiзовувати інвестпроєкт з будiвництва заводу, що вироблятиме пiнополiстирол. Iнвестором проєкту виступила компанiя Євробуд, що розпочала свою дiяльнiсть у 2004 роцi.

«Сьогоднi компанiя Євробуд доставляє власну продукцiю лише на 10 областей Захiдної України. Тож нашою метою стало розширення географiї продажiв, забезпечення якiсною продукцiєю жителiв iншої частини України. Обрали Кропивницький, з центрального регiону, ми зможемо з мiнiмальними транспортними витратами доставляти продукцiю щонайменше у десять областей центральної та пiвденно-схiдної України», – наголосив керiвник ТОВ «Євробуд центр» Роман Волков.

Не останню роль у виборi регiону вiдiграла Кiровоградська РТПП

«У 2017 роцi ми звернулися до президентки Кiровоградської РТПП Iрини Саєнко iз проханням допомогти нам реалiзувати проєкт на Кiровоградщинi. Важко переоцiнити органiзацiйну допомогу, що ми отримали – усi питання вирiшували на мiсцi оперативно, чiтко, якiсно. Можу смiливо стверджувати: Торгово-промислова палата – це не просто бренд, це команда фахiвцiв, здатних надати бiзнесу необхiдну допомогу у вирiшеннi будь-яких iнформацiйно-органiзацiйних питань», – зазначав Волков.

Нині будiвництво пiдходить до завершення. Виробничi потужностi звели у промзонi Кропивницького, по вулиці Мурманськiй

Уже збудували виробничий цех, парову котельню, що працює на пеллетах мiсцевого виробника, склад, автобокс для ремонту автомобiлiв, трансформаторну пiдстанцiю. Днями розпочнуть пуско-налагоджувальнi роботи.

635 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.