ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.09.2018 | 16:05

В обласному центрі визначили проміжні результати голосування за проекти конкурсу «Громадського бюджету-2019»

В обласному центрі визначили проміжні результати голосування за проекти конкурсу «Громадського бюджету-2019»

Учора, 11 вересня, в обласному центрі члени координаційної ради з питань громадського бюджету за участі авторів проекту полічили паперові бюлетені, якими голосували кропивничани за народні ініціативи і визначили проміжний рейтинг громадських ідей. Рахували окремо по кожній категорії: «МАЛІ», «ВЕЛИКІ» та «СОЦІАЛЬНІ». Про це ідеться на сайті міської ради Кропивницького.

У категорії «ВЕЛИКІ» лідерство утримує проект «Інноваційна дитяча медицина», який підтримали 669 мешканців міста, наступним за кількістю отриманих голосів є проект «Алея авіаторів» із 182 голосами, далі – «Спортивне містечко «NEW LIFE» – 132 голоси.

У категорії «СОЦІАЛЬНІ» на першому місці проект «Спортивний комплекс для дітей з інвалідністю «Надія» з підтримкою в 707 голоси та проект «Благоустрій дитячих майданчиків у ДНЗ при КЗ «НВО» Спеціалізована ЗОШ № 1 – ДНЗ», за який проголосували 314 кропивничан.

У категорії «МАЛІ» лідирує проект «Вік живи вік учись» – 230 голосів. Проект «Студія «Вікно можливостей» навчання комп'ютерних технологій молоді з інвалідністю для адаптації в інформаційному просторі» – 130 голосів та «Ігровий комплекс «Дитяча мрія» – 172 голоси.

З результатами оф-лайн голосування по кожному проекту можна ознайомитися за посиланням http://www.kr-rada.gov.ua/gromadskiy-byudzhet/reyting-proektiv

Поточний рейтинг он-лайн голосування можна відслідковувати за посиланням: http://kropyvnytskyi-budget.e-dem.in.ua/#/projects

Довідково: голосування розпочалося з 3 вересня і триватиме до 14 вересня. Участь у голосуванні вже взяли близько 1600 осіб.

133 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.