ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.02.2019 | 13:17

В обласному центрі відкрили виставку робіт місцевих майстринь. ФОТО

В обласному центрі  відкрили виставку робіт місцевих майстринь. ФОТО

Сьогодні, 19 лютого, в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна, що в обласному центрі, презентували роботи двох претенденток на здобуття премії імені Якова Паученка.

Це творчі роботи майстрині в техніках печворку, клаптикового шиття, арт-квілту Людмили Кривенко та писанкарки Тетяни Стороженко.

"Писанкою займаюся понад 25 років. Сьогодні на виставці представила канонічні писанки і писанки у трипільському стилі. Також є тут новітні писанки на гусиних та страусиних яйцях  із вирізуванням та витравлюванням. Роботи – у різних напрямках. Займаюся і дослідницькою роботою. Наприклад презентую писанки із колекції Володимира Ястребова, вони відтворені за загальними замальовками учнів етнографа"– розповіла майстриня Тетяна Стороженко.

І додала, що постійно бере участь у конкурсах, виставках та актр-проектах.

"Займаюся печворком, клаптиковим шиттям. Це можна назвати лоскутним живописом. Деякі роботи доповнюю ручним ткацтвом. Цьогоріч – уже 10 років, як я цим займаюся. Надихає мене краса природи. Головне у створені виробу – це кольорова гама. Використовую більш яскраві кольори. На сторення виробу можу витратити кільки днів або навіть тижнів", – зауважила майстриня Людмила Кривенко.

Виставка триватиме до 21 березня.

328 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.