ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.03.2018 | 10:00

В обласному центрі відбувся соціальний проект для особливих матусь. ФОТО

В обласному центрі відбувся соціальний проект для особливих матусь. ФОТО

«Я тебе вiдчуваю…» - пiд такою назвою вiдбувся соцiальний проект, органiзований для особливих матусь новоствореною громадською органiзацiєю «Вiдчувай».

Органiзатори розповiдають, що головна мета проекту, аби кожна жiнка вiдчула себе щасливою та яскравою.

"Мета проекту полягала у тому, щоб подарувавши професiйне фото з дитиною, дати можливiсть мамам вiдчути себе неперевершеними красунями, яким все пiдвладне у їхньому життi. Вiдчути гордiсть та втiху за пройдений шлях разом зi своїм дитям, вiдчути спорiднення один з одним та гармонiю поглядiв", - каже керiвник ГО «Вiдчувай» Лiлiя Мiсюня, додаючи, що до проекту долучили членiв органiзацiї.

З жiнками працювали вiзажисти Ксенiя Мельник та Наталя Мельник, майстри «Школи-макiяжу Олени Шмулiй» - Вiкторiя Ракул, Любов Бабаєва, Тетяна Фiлiпова та фотограф Леся Присяжна.

"Цей проект був направлений на пiдтримку матусь, якi виховують особливих дiток. Найбiльше радiли дiтки, коли бачили перевтiлення своїх матусь, казали, що вони дуже гарнi, дивилися на них iз захопленням. Тому нам важливо було донести, що їхнi мами гарнi, щасливi i яскравi", – розповiдає вiзажист проекту Ксенiя Мельник.
"Ця фотосесiя стала подарунком для матусь, щоб трiшки урiзноманiтнити i прикрасити їхнє життя. Нашi дiти – це наш всесвiт, тож хотiлося показати, який цей всесвiт материнської любовi", – вiдзначає фотограф Леся Присяжна.

Матусi, якi взяли участь у проектi, щиро дякують органiзаторам та командi, яка їх перевтiлювала, за такий гарний весняний подарунок. Деякi з них взагалi вперше взяли участь у професiйнiй фотосесiї, дивувалися, як розкривалися їхнi дiтки, щиро радiли отриманим враженням.

"У мене дуже позитивне враження i купа позитивних емоцiй. Я давно хотiла спробувати фотосесiю, але боялася, як вiдреагує дитина. Синок вiдреагував позитивно. Йому дуже сподобалося", - коментує мама особливого Вiта.

504 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.