ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.11.2019 | 16:29

В обласному центрі шукали ефективнi шляхи протидiї домашньому насильству. ФОТО

В обласному центрі шукали ефективнi шляхи протидiї домашньому насильству. ФОТО

Учора, 28 листопада, у мiськiй радi Кропивницького провели засiдання тематичного круглого столу на тему "Домашнє насилля у Кропивницькому. Мiфи та реалiї". Про це йдеться на сайті установи.

"Із 6 листопада у Кропивницькому запрацював новий пiдроздiл полiцiї – мобiльна група реагування на факти вчинення домашнього насильства, яка виїздить виключно на виклики з приводу домашнього насильства. За цей промiжок часу мобiльна група здiйснила 394 виїзди на повiдомлення про факти вчинення домашнього насильства, з яких 170 – пiдтвердилися. Усього склали 127 протоколiв про адмiнiстративнi правопорушення, 85 кривдникiв поставили на профiлактичний облiк та винесли 62 термiнових заборонних приписiв", – зауважив заступник начальника Головного управлiння нацiональної полiцiї в областi Олексiй Нiколаєв.

До мiської ради звернулися громадськi органiзацiї: Асоцiацiя жiнок України "Дiя", "Територiя успiху", «Батькiвська рада Кропивницького», "Серця матерiв" з iнiцiативою створення центру надання допомоги жертвам домашнього насильства та притулку для жертв домашнього насильства.

Директор Кропивницького мiського центру соцiальних служб для сiм’ї, дiтей та молодi Олег Краснокутський зазначив, що потреба в такому центрi є. Проте для його створення необхiдне фiнансування та видiлення окремого примiщення.

"Полiцiя приписи винесла, кривдника виявила, а що робити далi? Один iз варiантiв – це створення центру у структурi соцiальних служб", – зазначив Олег Краснокутський.

За результатами дискусiї учасники круглого столу визначили основнi напрямки попередження та протидiї насильства шляхом надання консультативних послуг, запровадження корекцiйних програм для кривдникiв та реабiлiтацiйних програм для жертв домашнього насильства.

Крiм того, по завершенню круглого столу учасники заходу прийняли  резолюцiю протидiї домашнього насильства. У нiй ухвалена iнiцiатива створення центру надання допомоги жертвам домашнього насильства коштом мiського бюджету у комунальнiй квартирi та облаштування притулку для жертв домашнього насильства коштом мiського бюджету.

227 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.