ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.03.2019 | 16:43

В обласному центрі провели театральне свято, приурочене до 205-ої річниці від дня народження Кобзаря. ФОТО

В обласному центрі провели театральне свято, приурочене до 205-ої річниці від дня народження Кобзаря. ФОТО

У Кропивницькому тривають Шевченківські дні. Сьогодні, 14 березня, з нагоди відзначення 205-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка у міській раді Кропивницького відбулося театральне свято «З Кобзарем у серці».

На захід завітали чимало шанувальників та знавців творчості Великого Кобзаря. Відкрила театральне свято начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко, а проводила його доцент кафедри української літератури Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Оксана Гольник.

“У кожного – свій Шевченко. Для когось він – непримиренний борець за волю, для інших – тонкий, натхненний лірик. Наше театральне свято «З Кобзарем у серці» ми присвятили генію українського народу, великому патріоту України, її Пророку. Пошана і вдячність наповнюють сьогодні наші серця, бо Тарас Шевченко – не тільки співець України, він митець на всі часи, на всі віки”, – зауважила Оксана Гольник.

До свята учні кропивницьких шкіл приготували інсценізації творів поета. Цього дня на сцені виступали маленькі артисти з НВО № 34, ЗОШ № 30, НВО «Вікторія - П», НВО № 31, Науковий ліцей, ЗОШ № 10, НВО № 1, НВО «ЗОШ-інтернат», гімназія імені Тараса Шевченка та СЗОШ № 14. Глядачам презентували постановки на твори “Катерина”, “Відьма”, “Сотник” та інші. Також діти декламували вірші Кобзаря і про нього.

Усім учасникам, які брали участь у міському театралізованому святі, оголосили подяку від управління освіти міської ради Кропивницького за активну участь у театралізованому дійстві.


386 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.