ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.11.2020 | 09:00

В обласному центрі провели акцію «16 днiв проти насильства». ФОТО

В обласному центрі провели акцію «16 днiв проти насильства». ФОТО

Учора, 27 листопада, у Кропивницькому долучилися до щорiчної всеукраїнської акцiї «16 днiв проти насильства». Про це поінформували у секторі комунiкацiї полiцiї Кiровоградської областi.

У вiдкриттi взяли участь начальник полiцiї областi Роман Козьяков, керiвники пiдроздiлiв превенцiї обласного главку вiдомства, Управлiння дотримання прав людини в Кiровоградськiй областi НПУ, патрульної полiцiї, а також представники центрiв з надання безоплатної вторинної правової допомоги, соцiальних служб органiв мiсцевої влади та громадських органiзацiй.

На виставцi представили 16 предметiв, якi стосуються реальних ситуацiй, пов’язаних iз випадками домашнього насильства. Поруч iз експонатами розмiщенi QR-коди. Вiдсканувавши їх, можна почути iсторiї людей, якi постраждали або стали свiдками цього явища.

«Важливим напрямком роботи полiцiї є профiлактика, спрямована на запобiгання будь-яким порушенням, серед яких i вчинення домашнього насильства. У спiвпрацi з громадськiстю та iншими вiдомствами ми проводимо iнформацiйнi та просвiтницькi заходи для привернення якомога бiльшої уваги до цiєї проблеми. Щоб люди змiнювали ставлення до неї, не замовчували подiбнi випадки, а зверталися за допомогою та отримували її вчасно», – зазначив керiвник полiцiї областi Роман Козьяков.

Упродовж заходу громадяни мали можливiсть ознайомитися з експозицiєю та отримати тематичнi матерiали. 

Читайте також: У Кропивницькому розпочала роботу гаряча лiнiя з надання допомоги жертвам домашнього насильства 

352 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.