ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.05.2020 | 09:21

В обласному центрі перевізники відновили роботу ще двох маршрутів

В обласному центрі перевізники відновили роботу ще двох маршрутів

Сьогодні, 20 травня, у Кропивницькому розпочали роботу ще два маршрути громадського транспорту – № 21 та № 113. Про це йдеться на сайті міськради.

"На лiнiї поки що виїдуть 50 % транспортних засобiв вiд кiлькостi, передбаченої укладеними угодами. Ми поступово вводимо додаткову кiлькiсть маршруток за тими напрямками, де зафiксували черги на автобусних зупинках. Скупчення людей – це завжди ризик поширення вiрусної iнфекцiї. Перевезення у маршрутних таксi будуть здiйснювати виключно за кiлькiстю мiсць для сидiння, як це вiд початку пом’якшення карантина роблять автобуси маршрутiв № 8, 5, 55, 4, 111, 77, 44, 6, 274, 115 та 14", – зауважив начальник управлiння розвитку транспорту та зв’язку мiської ради Вiктор Житник

Дотримання режиму роботи, як i належну санiтарну обробку салонiв та масочний режим контролює патрульна полiцiя. За iнформацiєю  представникiв полiцiї, вiд моменту початку роботи маршруток, на їхнiх водiїв ще не склали жодного протокола за порушення правил перевезень в умовах карантинного режиму.

Читайте також: На рейси у Кропивницькому вийшли 86 маршруток 

Після послаблення карантинних норм життя у Кропивницькому входить у звичне русло 

Які маршрутні таксі відсьогодні працюють у Кропивницькому та в якому режимі 

441 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.