ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.04.2019 | 17:12

В обласному центрі перевірили протипожежний стан церков. ФОТО

В обласному центрі перевірили протипожежний стан церков. ФОТО

Сьогодні, 24 квітня, фахівці Кропивницького міськрайвідділу У ДСНС в області провели рейди місцевими православними церквами, щоб впевнитись у тому, що під час великодніх богослужінь віряни будуть у безпеці. Про це повідомили у прес-службі У ДСНС в області.

Рятувальники перевірили стан протипожежного захисту церков та храмів Кропивницького, де будуть здійснюватись релігійні обряди під час Великодня. Фахівці служби порятунку нагадували служителям релігійних споруд, що приміщення культових споруд повинні своєчасно очищатися від горючого сміття і постійно утримуватися в чистоті. Підсвічники та інші пристрої, у яких використовується відкритий вогонь, необхідно розташовувати від горючих конструкцій та оздоблювальних матеріалів на достатній відстані, щоб виключалася можливість потрапляння відкритого вогню на будівельні конструкції або інші оздоблювальні матеріали та крапання горючої рідини на підлогу.

Крім того, інспектори перевірили стан шляхів евакуації, наявність придатних до використання первинних засобів пожежогасіння, систем внутрішнього та зовнішнього водопостачання тощо.

138 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.