ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.02.2019 | 11:20

В обласному центрі обговорили питання роботи структурних пiдроздiлiв ДП "Схiд ГЗК"

В обласному центрі обговорили питання роботи структурних пiдроздiлiв ДП "Схiд ГЗК"

Пiд керiвництвом голови облдержадмiнiстрацiї Сергiя Кузьменка i за участi заступниці Мiнiстра енергетики та вугiльної промисловостi Юлiї Пiдкоморної, пройшла робоча нарада щодо функцiонування пiдприємств Кiровоградщини, що входять до атомно-промислового комплексу i знаходяться у сферi управлiння Мiненерговугiлля. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Участь у нарадi взяли голова обласної ради Олександр Чорноiваненко, генеральний директор ДК "Ядерне Паливо" Сергiй Дробот, генеральний директор ДП "Схiдний гiрничо-збагачувальний комбiнат" Олександр Сорокiн, керiвники Iнгульської, Смолiнської та Новокостянтинiвської шахт, фахiвцi Мiненерговугiлля.

Сергiй Кузьменко пiдкреслив, що ДП "Схiд ГЗК" фундаментальне в економiчному планi пiдприємство, оскiльки забезпечує роботою понад 3 тисячi жителiв областi. Надходження податкiв до мiсцевих бюджетiв вiд його дiяльностi складає понад 118 мiльйонiв гривень, а для Кропивницького i Маловискiвського районiв пiдроздiли ДП "Схiд ГЗК" є бюджетоутворюючими.

Пiдприємство унiкальне у планi видобутку урану. Проте сьогоднiшнiй механiзм формування тарифу на електричну та теплову енергiю ставить ДП "Схiд ГЗК" у невигiдне становище у порiвняннi iз iноземними компанiями, у яких технологiчнi особливостi виробництва набагато меншовартiснiші.

Голова облдержадмiнiстрацiї повiдомив, що з метою недопущення виникнення дестабiлiзацiйних процесiв, обласна державна адмiнiстрацiя направила звернення до Прем’єр-мiнiстра України з проханням втрутитися у ситуацiю та винайти можливий шлях вирiшення. 

Пiд час наради проаналізували перспективи та проблеми у дiяльностi Смолiнської, Iнгульської та Новоконстянтинiвської шахт ДП "Схiд ГЗК" – соцiальний, екологiчний та безпековий аспекти, а також обговорили подальше функцiонування об'єктiв соцсфери пiдприємства.

309 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.