ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.03.2021 | 09:09

В обласному центрі кращими бiйцями у закритих примiщеннях стали ветерани

В обласному центрі кращими бiйцями у закритих примiщеннях стали ветерани

У центрі нацiонально-патрiотичного та вiйськово-спортивного виховання, що у Кропивницькому, провели змагання "Вiдкритий кубок із бою у закритих примiщеннях серед силових пiдроздiлiв Збройних сил України, Мiнiстерства внутрiшнiх справ, охоронних структур та спортивних команд "Бойова двiйка". Про це йдеться на сайті міськради.

16 команд із рiзних областей України напрацьовували практичнi навички бою у закритих примiщеннях та технiку роботи парами iз застосуванням тренувальної стрiлецької зброї.

Органiзатором заходу виступило управлiння молодi та спорту мiської ради спiльно з громадською органiзацiєю "Центр оперативної тактичної пiдготовки "Цитадель".

"Управлiння молодi та спорту вiдкрите до спiвпрацi, ми продовжуємо роботу з молодiжними громадськими органiзацiями щодо реалiзацiї iнiцiатив на користь громади мiста", – наголосила заступниця начальника управлiння молодi та спорту Катерина Черкасська.

За результатами змагань кращими у поєдинках стала команда Мiнiстерства ветеранiв, II  мiсце посiли представники територiальної оборони i "бронза" – в активi  тренiнгового центру ГУНП в Кiровоградськiй областi.

Читайте також: У Кропивницькому змагалися юні чемпіони зі снукеру 

271 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.