ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.03.2021 | 13:48

В обласному центрі чоловік викрав майже 40 тисяч гривень iз банкiвської картки

В обласному центрі чоловік викрав майже 40 тисяч гривень iз банкiвської картки

Спiвробiтники вiддiлу протидiї кiберзлочинам у Кiровоградськiй областi спiльно зi слiдчими полiцiї областi, пiд процесуальним керiвництвом Кiровоградської мiсцевої прокуратури, викрили кропивничанина у несанкцiонованому втручаннi до мобiльного телефону жiнки та крадiжцi коштiв з її банкiвського рахунку. Про це поінформували у секторі комунікації поліції області.

Встановили, що 27-рiчний чоловiк пiд вигаданим приводом встановив програмне забезпечення на засiб зв’язку та у подальшому переказав кошти у розмірі 38 тисяч гривень iз карти потерпiлої на свою.

У помешканнi громадянина працiвники полiцiї провели обшуки iз залученням спецпiдроздiлу Головного управлiння Нацiональної полiцiї у Кiровоградськiй областi.

Розслiдування проводятьу рамках кримiнальних проваджень, розпочатих за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) та ч. 2 ст. 361 (несанкцiоноване втручання в роботу комп'ютерiв, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) Кримiнального кодексу України, триває. Санкцiєю статтi передбачено покарання – до восьми рокiв позбавлення волi.

Вирiшують питання щодо повiдомлення особi про пiдозру. Слiдчi дiї тривають. Ранiше чоловiк вже був судимий за вчинення шахрайських дiй. 

Читайте також: У Кропивницькому полiцейськi повiдомили чоловiкові пiдозру у скоєннi грабежiв 

268 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.