ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.03.2020 | 17:24

В обласному центрі будуть дезiнфiкувати пiд’їзди житлових будинкiв

В обласному центрі будуть дезiнфiкувати пiд’їзди житлових будинкiв

Дверi у кропивницьких багатоповерхiвках, сходи i сходовi майданчики у пiд’їздах будуть регулярно обробляти дезiнфiкуючим розчином. Сьогоднi, 23 березня, вiдповiдне доручення головному управлiнню ЖКГ, управляючим компанiям ЖЕО щодо розмiщення вiдповiдних оголошень надав мiський голова Кропивницького Андрiй Райкович. Про це йдеться на сайті  міськради.

На пiд’їздах житлових будинкiв уже розмiщенi заклики до мешканцiв багатоповерхiвок об’єднуватися для органiзацiї проведення знезаражуючих заходiв.

"Це необхiдна справа для кожного пiд’їзду. Молодшi, допоможiть сусiдам похилого вiку. Звертаюся до управлiння МНС розглянути також можливiсть дезинфекцiї зупинок громадського транспорту та магiстральних вулиць Кропивницького", – зауважив очільник міста.

Управлiння патрульної полiцiї мiський голова закликав активiзувати роботу екiпажiв на околицях мiста, у спальних районах, пильнувати, щоб мародери не використали ситуацiю iз запровадженням карантинних заходiв.

"Окреме звернення до людей похилого вiку. У такий момент можуть активiзуватися рiзного роду шахраї. Вони будуть телефонувати, приходити у двори, дзвонити у квартири пiд виглядом соцiальних iнспекторiв, постачальникiв гуманiтарної допомоги i дезинфекаторiв помешкань. Не пiддавайтеся на провокацiї чи вмовляння та не вiдчиняйте дверi чужим", – наголосив Райкович.

І додав, що у таких випадках краще телефонувати у полiцiю чи на "гарячу лiнiю" мiського голови. Якщо ж у Кропивницькому з'явиться якась гуманiтарна лiнiя допомоги, про це повiдоммлять.

Читайте такожАндрій Табалов: Нi я, нi депутати не пiдтримають рiшення про зростання вартостi проїзду у Кропивницькому 

Депутат міської ради закликає турбуватися про самотніх літніх кропивничан під час карантину

Тактика одна – бути вдома: Андрій Райкович звернувся до кропивничан із застереженням

Кропивницький: під час карантину вчителі мають дистанційно спілкуватися із учнями

Церква проти коронавірусу, або чому священики окропили місто святою водою

Продуктивний карантин: як кропивничани можуть цікаво та пізнавально провести час удома

360 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.