ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.02.2019 | 15:30

В обласній юстиції розповіли про сприятливі дати одруження

В обласній юстиції розповіли про сприятливі дати одруження

У головному територіальному управлінні юстиції у Кіровоградській області нумеролог Тетяна Юдiна розповіла про сприятливі дати одруження. Про це повідомила прес-служба управління.

«Тенденцiя одружуватися у так званi символiчнi дати, у яких збiгається кiлька цифр, є розповсюдженою на територiї всiєї країни, i наша область у цьому випадку не є винятком. Якщо згадати останнi подiї, усi пам’ятають весiльний ажiотаж 18 серпня минулого року. Тодi на Кiровоградщинi одружилися 59 пар», – вiдзначив керiвник обласної юстицiї Вадим Гуцул.

На запитання Вадима Гуцула, чи дiйсно дата весiлля може вплинути на подружнє життя пари, Тетяна Юдiна вiдповiла:

«Цифри й справдi мають значення пiд час прийняття важливих рiшень у життi кожної людини. Йдеться не тiльки про початок сiмейного життя, а й, наприклад, про укладання договорiв у бiзнес-сферi. Якщо ж говорити суто про особистi стосунки, їх розвиток залежить не тiльки вiд дати реєстрацiї шлюбу, а й вiд розмiщення планет», – розповiла нумеролог.

Проаналiзувала нумеролог також i конкретнi дати 2019 року, пiд час яких традицiйно очiкується весiльний бум.

«9 вересня, попри «магiчнiсть» дати, одружуватися аж нiяк не бажано. Якщо все-таки i наважитесь це зробити, вступайте до шлюбу виключно до 11 ранку. в іншому випадку усе розпочате цього дня не матиме свого логiчного продовження. Якщо дивитися на мiсячний календар, 19 вересня реєструвати стосунки можна, адже негативних впливiв у цей день немає», – вiдзначила нумеролог.

За словами Тетяни Юдiної, ключову роль також вiдiграє розмiщення планет.

«Якщо говорити про найближчi перiоди, сприятливим днем для одруження є, наприклад, кiнець i початок березня, тобто 1 i 30 число. Також шлюби добре укладати у першiй половинi квiтня. Оптимально, зокрема, це робити 2, 9, 11 число. У травнi позитивними для одруження є 7,11, 17 i 25 число. У червнi – 1, 5, 8 i 13 число. А ось у серпнi сприятливою буде друга половина мiсяця, зокрема 14, 17, 21 i 22 число», – резюмувала Юдiна.

І додала, що потрiбно також зважати на такi ключовi фактори, як iндивiдуальнi перiоди кожної людини, а також дату знайомства пари. Про останнiй момент, до речi, дуже часто забувають. А ось робити цього не варто, оскiльки саме момент зустрiчi слiд вважати стартовою точкою у стосунках закоханих.

230 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.