ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.11.2019 | 15:56

В Ізраїлі працевлаштували чотирьох осіб із Кіровоградської області

В Ізраїлі працевлаштували чотирьох осіб із Кіровоградської області

З початку нинішнього року з Кіровоградської області до Ізраїлю на роботу поїхали четверо осіб. Про це сьогодні, 28 листопада, під час прессконференції повідомила керівниця громадської організації "Велика ідея" Людмила Зубарєва.

"Наша основна функція – консультувати людей, які хочуть виїхати за кордон працювати. Завдяки зусиллям спільно з центрами зайнятості працевлаштували 519 чоловік. Людина, яка їде по безвізу влаштовуватися на роботу не має соціальних гарантій. Ізраїль підписала угоду з нашою країною. Для працівників, які обирають працевлаштування по міжнародній угоді, відкривають робочу візу Б1 в Україні, працівник підписує контракт із роботодавцем, а він у свою чергу забезпечує повним соціальним пакетом та страхуванням. По контракту роботодавець забов'язаний забезпечити працівника 182 годинами робочого часу протягом місяця", – зауважила Людмила Зубарєва.

Обласний центр зайнятості задіяний у процесах реалізації угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль та імплементаційного протоколу А (будівельна галузь).

311 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.