ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.08.2015 | 12:04

УТОС виготовляє дитячі майданчики, не гірші за іноземні. ФОТО

Працівники Кіровоградського учбово-виробничого підприємства УТОС, які спеціалізуються на виробах з дерева та металу, виготовили чергову партію обладнання для дитячих майданчиків. Ігровий комплекс складається з гірки-хвилі, пісочниці, гойдалок.

УТОС вже протягом 6 років співпрацює з громадською організацією «Рідний Кіровоград». За словами директора підприємства, голова ГО Андрій Табалов постійно робить великі замовлення на виготовлення дитячих майданчиків, надаючи можливість людям з обмеженими можливостями відчувати себе повноцінними громадянами. Минулого року, до Дня міста працівники УТОСу на індивідуальне замовлення Андрія Табалова виготовили ковану арку «Герої АТО Кіровоградщини», де була розміщена фотовиставка про військові будні наших захисників. 

Окрім цього, голова ГО «Рідний Кіровоград» підтримує людей з особливими потребами, які працюють на підприємстві постійною увагою та надає благодійну допомогу. Неодноразово під час зустрічей з працівниками підприємства Андрій Олександрович наголошував, що продукція кіровоградського підприємства здатна конкурувати з всеукраїнськими та навіть іноземними фірмами. За його словами, те, що на підприємстві мають змогу працювати люди з обмеженими можливостями надзвичайно важливо і позитивно, адже вони такі ж члени нашого суспільства як і всі інші, і попри їхні проблеми, вони мають право на роботу. 

За словами директора УТОСу Вадима Савченка, підприємство на замовлення Андря Табалова виготовило вже 20 нових майданчиків і 300 лавочок. Він розповів, що з 54 працівників на підприємстві працює 28 людей з особливими потребами. Також підприємство працевлаштувало жінку, яка з чотирма дітьми переїхала з Горлівки. 

Тож, незабаром у Кіровограді з’явиться кілька десятків новеньких дитячих майданчиків майданчиків та лавок біля будинків кіровоградців.  


1298 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.