ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.05.2020 | 12:27

Усі кропивницькі перевізники дотримуються протиепідемічних заходів. ФОТО

Усі кропивницькі перевізники дотримуються протиепідемічних заходів. ФОТО

Учора, 26 травня, спецiалiсти управлiння розвитку транспорту та зв'язку мiської ради спiльно з представниками Укртрансбезпеки в Кiровоградськiй областi здiйснили рейдову перевiрку пiдприємств, що здiйснюють пасажирськi перевезення у Кропивницькому щодо належного дотримання вiдповiдних санiтарних норм та виконання протиепiдемiчних заходiв.

Рейдова бригада перевiрила наявнiсть миючих та дезiнфiкуючих засобiв для вологого прибирання транспортного засобу, мiсць для сидiння, поручнiв, забезпечення водiїв засобами iндивiдуального захисту та наявність iнформацiї про заходи профiлактики COVID-19.

Члени комiсiї звернули увагу водiїв на обов’язковi норми перевезення пасажирiв. На перiод запровадження карантину в мiському електричному та автомобiльному транспортi перевезення пасажирiв здiйснюється винятково в межах кiлькостi мiсць для сидiння, передбачених технiчною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстрацiйних документах.

За результатами проведеної перевiрки, встановили, що всi  пiдприємства-перевiзники забезпеченi дезiнфiкуючими засобами та здiйснюють усi необхiднi заходи з дезiнфекцiї транспортних засобiв.

267 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.