ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Унікальний фотопроєкт, започаткований у Кропивницькому, подорожуватиме областю. ФОТО

Унікальний фотопроєкт, започаткований у Кропивницькому, подорожуватиме областю. ФОТО

Заходи, присвячені 120-му дню народження обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського, що в Кропивницькому, відгомоніли минулого року. Та створений  спільно з обласною організацією Національної спілки фотохудожників України та при допомозі Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького проєкт «Натхненні книгою», продовжує своє повнокровне життя.

Відвідувачі книгозбірні уже протягом кількох місяців мають нагоду милуватися п’ятнадцятьма художніми фотосвітлинами з образами відомих літературних героїв, в яких творчо перевтілилися бібліотекарі, інші співробітники ОУНБ та її читачі. 

Так, образ Мавки з драми «Лісова пісня» Лесі Українки за допомогою фотохудожника Олега Шрамка оживила Оксана Риба. Сідалковського з роману Олега Чорногуза «Аристократ з Вапнярки» – Валентин Боровиков. Проню Прокопівну та Свирида Голохвастова з п’єси Михайла Старицького «За двома зайцями» зіграли Тетяна Колєчкіна та Євген Сагомонянц (фото Олесі Шведової)...

"Наразі фотопроєкт «Натхненні книгою», що отримав позитивні відгуки вже не тільки на Кіровоградщині, має своє продовження в багатоілюстрованій однойменній брошурі, котра щойно побачила світ. На її сторінках вміщено як фото, що прикрашають стіни нашої бібліотеки, але й багато інших, не менш цікавих, що створювалися в процесі підготовки до виставки. Тут є повний перелік усіх задіяних у творчому процесі. До речі, хочу додати, що дану виставку плануємо зробити пересувною.  Наш фотопроєкт хочуть бачити в закладах культури та школах області й за її межами", – зауважила авторка проєкту й очільниця обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського Олена Гаращенко.

Фото автора

204 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.