ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.10.2019 | 14:52

Унаслiдок зволікання із капремонтом даху у Кропивницькому затопило двi квартири. ФОТО

Унаслiдок зволікання із капремонтом даху у Кропивницькому затопило двi квартири. ФОТО

У Кропивницькому близько року триває ремонт покрiвлi будинку за адресою вулиця Євгена Тельнова, 8, корпус 4. Жителi обурюються, що виконання ремонтних робiт затягують. Крiм того, протягом цього перiоду вже затопило двi квартири.

Із ситуацією на місці вирішили розібратися депутат округу Вiктор Ксенiч, заступник мiського голови Олександр Вергун, секретар мiськради Андрiй Табалов.

«Капiтальний ремонт розпочався у жовтнi минулого року. Бригада, котра працює на об’єктi, явно нiчого не розумiє у будiвництвi. Роблять неякiсно i повiльно, мовляв, заважають погоднi умови. Останнiй раз пiдрядник говорив, що за кiлька тижнiв будiвництво завершать. Проте нiчого не змiнилося», – розповiв мешканець будинку Вiктор Об’язов.

На думку очiльника депкорпусу, замiна пiдрядника тiльки затягне процес будiвництва.

«Зміна пiдрядної органiзацiї не пришвидшить виконання робiт. Адже тоді потрiбно проводити вiдповiдний тендер. Зараз необхiдно скласти графiк, вiдповiдно до якого завершать роботи. Якщо термiнiв не дотримаються, то за договором будуть штрафнi санкцiї i можливе навiть його розiрвання», – зауважив Табалов.

За словами Вiктора Ксенiча, пiдрядник пообiцяв виконати роботи протягом наступних двох тижнiв.

«Пiдрядник повiдомив, що розробить графiк роботи. Вважаю, якщо будуть необхiднi погоднi умови, то за цей термiн можна усе встигнути. Щодо ремонту затоплених квартин – його зроблять за рахунок пiдрядника», – наголосив депутат.

Як розповiла мешканка квартири, яку затопило, Людмила Дубових, пiдрядник пообiцяв виконати ремонт. У жiнки постраждали частини помешкання бiля вiкон та балкон.

468 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.