ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.11.2019 | 12:01

Українському радiо бути: зв’язкiвцi Кропивницького вiдсвяткували 95-рiчний ювiлей. ФОТО

Українському радiо бути: зв’язкiвцi Кропивницького вiдсвяткували 95-рiчний ювiлей. ФОТО

Учора, 15 листопада, у Кропивницькому весело вiдзначили 95-рiччя Українського радiо. Святкування проводили у просторi Krop-Hub.

Щирi усмiшки, пiснi пiд гiтару, слова вдячностi i захопливi iсторiї – усе це про вечiрку до Дня працiвникiв радiо, телебачення та зв’язку.

 «Щасливi бачити усiх гостей, тому що коли виходимо в ефiр i не бачимо ваших очей, часом, здається, що говоримо у космос. Сьогоднi ж маємо нагоду поспiлкуватися з усiма вiдданими слухачами», – зазначила телерадiоведуча Олена Горобець.

Протягом вечiрки радiйники приймали теплi слова привiтань вiд своїх колег, шанувальникiв i партнерiв. Зв’язкiвцi були вiдкритi до дiалогу, тож усi охочi могли дiзнатися про життя по той бiк мiкрофону.

«Iнодi трапляються курйози, але якщо на телебаченнi усе видно, то у нас чутно лише шум. Усяке бувало, рокiв дев'ять тому розбороняли полiтикiв пiд час ефiру», – подiлилася цiкавим досвiдом радiоведуча Марiя Лебiдь.

Марiя Василiвна також наголосила, що необов’язково платити абонентну плату за мережеве радiо, лiпше придбати приймач i безкоштовно насолоджуватися улюбленими програмами.

Не обiйшлося i без сюрпризiв. Так, журналiст Василь Левицький продекламував вiрш зi своєї нової книги i влаштував стендап-комедiю про проблеми радiйника.

Натхненним виступом потішила гостей професорка кафедри української мови Свiтлана Ковтюх. Фiлологиня привiтала усiх причетних до свята i закликала оберiгати українську мову. 

650 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.