ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.07.2016 | 13:42

Учасників мітингу за Єлисаветград організовано привозили й відвозили автобусами. ВІДЕО

Учасників мітингу за Єлисаветград організовано привозили й відвозили автобусами. ВІДЕО

Як сьогодні повідомляв РК, у Кропивницькому відбувся мітинг проти перейменування обласного центру. Близько півсотні громадян зібралися під міською радою з транспарантами і українськими прапорами, виступаючи проти назви Кропивницький. Учасники мітингу активно виступали за назву Єлисавтеград. По закінченню акції люди проголосували за резолюцію щодо звернення до Верховної Ради, Президента України, голови Кіровоградської ОДА та міського голови Кропивницького, з вимогою відмінити Постанову про перейменування міста.

Після завершення мітингу більша частина учасників організовано рушила до площі ім. Б. Хмельницького, де їх навроти ДЮЦу чекали чотири зелені великогабаритні автобуси «Автобусного парку», який раніше займався перевезеннями пасажирів у місті і належить прихильнику назви Єлисаветград, бізнесмену Євгену Бахмачу. Деякі люди агресивно реагували на пресу, відмовлялися давати коментарі. Один чоловік спробував перешкодити журналісту вести зйомку, вдаривши рукою по камері.
У соцмережах опублікували фото, де автобуси з учасниками мітингу припаркувалися біля заводу «Радій», що теж належить Бахмачу.

Нагадаємо, міський голова Андрій Райкович неодноразово заявляв, що поверне на маршрути «великі зелені автобуси». 


2146 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.