ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.11.2020 | 17:34

У Знам'янці в пекарні, де не дотримувалися санітарних норм, відмовилися сплатити відповідний штраф

У Знам'янці в пекарні, де не дотримувалися санітарних норм, відмовилися сплатити відповідний штраф

У Знам'янці пекарня призупинила роботу через низку порушень законодавства. Про це повідомляють на сайті Держпродспоживслужби в області.

Пiд час планової перевiрки пекарнi спецiалiсти виявили, що на виробництвi не витримують належний рiвень гiгiєнiчних вимог, у тому числi щодо захисту харчової продукцiї вiд забруднення. Готовi хлiбобулочнi вироби зберiгали на лотках, застелених картонними коробками з-пiд дрiжджiв та iнше. На кухнi потужностi поруч із iнгредiєнтами, що використовують в технологiчних процесах, зберiгався брудний посуд, залишки їжi.

Коробка з маковою начинкою та вiдкрита коробка з сирковою масою знаходилися в коридорi на пiдлозi. Водночас не витримувався необхiдний температурний режим зберiгання харчової продукцiї, а саме: сиркова маса та макова начинка зберiгалися за температури плюс 19°С, в той час як необхiдний показник плюс 6°С; дрiжджi – плюс 21°С за необхiдних плюс 7°С, маргарин – плюс 21°С за необхiдних плюс 10°С.

Таким чином, вiдповiдно до ст. 11, ст. 67 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчовi продукти, корми, побiчнi продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» управлiння Держпродспоживслужби в Кiровоградськiй областi винесло припис щодо усунення порушень та рiшення про тимчасове припинення виробництва та/або обiгу харчових продуктiв фiзичною особою-пiдприємцем до усунення виявлених порушень.

Пiзнiше з метою перевiрки виконання вимог припису фахiвцi Знам’янського районного управлiння Держпродспоживслужби областi пiд час позапланового заходу державного нагляду (контролю) виявили, що пiдприємець не усунув порушення. Це засвiдчили в актi перевiрки унiфiкованої форми та вiдеозаписi, створеному пiд час заходу державного нагляду засобом вiдеофiксацiї. Вiдповiдно за невиконання вимог припису на фiзичну особу-пiдприємця наклали штраф – 23 тисячі 615 гривень. При вiдмовi суб’єкта господарювання сплатити штраф добровiльно, справа перейшла на розгляд до суду, пiсля чого фiзична особа-пiдприємць сплатив відповідну суму.

Читайте також: У Світловодському районі вилучили фальсифіковане масло

302 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.