ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.03.2017 | 13:45

У земельну комісію міськради Кропивницького можуть ввести ще одного депутата, аби унеможливити саботаж її роботи

У земельну комісію міськради Кропивницького можуть ввести ще одного депутата, аби унеможливити саботаж її роботи

Сьогодні мало відбутися засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. Засідання збирається уже третій раз, проте через відсутність кворуму, земельні питання громадян не розглядаються. 

На засідання вкотре не з’явилися депутати від «Батьківщини» Юрій Гребенчук, Юрій Деркаченко («БПП»), Сергій Капітонов («Свобода») та Віталій Бєлов («УКРОП»). 

Коментуючи ситуацію, присутній на засіданні секретар міської ради Андрій Табалов, зазначив, що склад комісії необхідно переглянути, аби забезпечити її працездатність.

«Міський голова уже говорив про це. Значить, треба на сесії проводити ротації, і, як мінімум одного депутата завести, щоб комісія була спроможною працювати. Річ у тому, що засідання комісії просто ігноруються, адже якби депутати не хотіли голосувати за те, чи інше питання, вони б прийшли на комісію, а далі б визначалися», - зазначив посадовець.

Голова комісії Олександр Шамардін повідомив, що усе залежне від нього, зробив, депутатів на засідання запрошував особисто, проте результат відомий.

«Ми не дівчата, щоб комусь подобатися, є робота. Треба приходити і працювати. Від мене, як голови комісії вимагається підготовка питань, які виносяться на засідання, ознайомлення із ними депутатів та громадськості. Але коли дзвониш депутату, запрошуєш, він каже, що прийде, а у результаті не приходить. Тут є сценарій, який кимось керується. Моя особиста позиція – тут не треба політики, а необхідно приходити і працювати», - зазначив Шамардін. 

Сьогодні на засідання виносилася низка питань про погодження виділення земельних ділянок учасникам АТО, «Про затвердження містобудівної документації «План червоних ліній магістральних вулиць міста Кропивницького», «Про розроблення детальних планів територій в районі вулиць Айвазовського та провулка Санаторного у м. Кропивницькому» та інші. 


Фото з групи земельної комісії у Фейсбуці.

611 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.