ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.04.2021 | 18:00

У закладах освiти Кропивницького здiйснюватимуть монiторинг рiвня радону

У закладах освiти Кропивницького здiйснюватимуть монiторинг рiвня радону

У Кропивницькому, на базi НВО № 16 презентували експериментальний проєкт впровадження вимiрювального комплексу радонового забруднення у примiщеннях закладiв освiти мiста.

"Таке iнновацiйне рiшення дозволить здiйснювати точне вимiрювання рiвня радону, формувати базу даних цих вимiрювань та вiдображувати їх на онлайновiй мапi. У близько тридцяти закладах освiти упродовж трьох мiсяцiв вимiрюватимуть рiвень радону-222 за допомогою спецiально розроблених пристроїв. Iнформацiю, що автоматично накопичать апарати, про рiвнi радонового забруднення  використають для прийняття управлiнських рiшень мiською радою пiд час розробки обласної комплексної програми з антирадонових заходiв", – зазначила начальниця управлiння освiти мiської ради Лариса Костенко

Управлiння освiти пiдписало договiр з ТОВ "Iнформацiйно-комунiкацiйнi технологiї" з Кривого Рогу на передачу у тимчасове користування пристроїв спостереження за концентрацiєю радону для проведення тестових безперервних замiрiв на об'єктах закладiв освiти обласного центру.

Читайте також: В області відремонтують мости та шляхопроводи за понад 700 мiльйонiв гривень 

247 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.