ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.10.2018 | 14:30

У ЦНТУ відкрили оновлену лабораторію та презентували навчальний посібник про сучасне світлодіодне освітлення

У ЦНТУ відкрили оновлену лабораторію та презентували навчальний посібник про сучасне світлодіодне освітлення

Сьогодні, 23 жовтня, в Центральноукраїнському національному технічному  університеті, відкрили оновлену лабораторію та презентували навчальний посібник про сучасне світлодіодне освітлення, авторами якого є представники НВП «Радій» і кафедри електротехнічних систем та енергетичного менеджменту ЦНТУ.

Серед гостей заходу були  працівники «Радію», викладачі та студенти ЦНТУ.

Декілька років тому на «Радії» почали виготовляти LED світильники: вуличні, паркові, промислові, офісні, для зовнішнього підсвітлення будівель, для спортивних майданчиків тощо. Загалом, завод десятки років співпрацює з кафедрами факультету автоматики та енергетики ЦНТУ щодо спільної підготовки студентів. Тема світлодіоного освітлення є відносно новим прикладом співробітництва підприємства та кафедри університету.

«Зрозуміло, що технічний університет і технічні спеціальності не можуть «жити» без взаємодії з роботодавцем. Неможливо підготувати класного спеціаліста, якщо відсутня допомога. Наша кафедра електротехнічних систем та енергетичного менеджменту співпрацює з багатьма фірмами, але саме з НВП «Радій» маємо багато спільного, адже там є наші випускники», – розповів ректор ЦНТУ Михайло Черновол.

Колектив авторів у складі науковців кафедри й представників НВП підготували навчальний посібник про використання енергоефективного LED освітлення в промисловості та у комунальному господарстві. Книгу видали за кошти «Радію». Більшу частину тиражу навчального посібника підприємство дарує бібліотеці ЦНТУ, далі цю книгу використовуватимуть студенти, які вивчають курс «Електричне освітлення».

«На нашому підприємстві близько трьохсот робітників, більшість із яких отримали освіту в ЦНТУ. Високий рівень освіти в цьому університеті дозволяє розвиватись підприємству через працівників. На різних підприємствах найголовнішими є люди. Розробник – найцінніша ланка, яка тільки може існувати в різних організаціях», – зазначив генеральний директор «Радій» Олександр Сіора.

Він додав, що вдячний університету за довідник.  

«Я хочу подякувати ЦНТУ також за довідник, який є важливим для нас. Даний довідник може з легкістю пояснити людині, яка захоче оптимізувати собі освічення на підприємстві, головні речі», - генеральний директор підприємства. 

На сьогодні в  Олександрії «Радій» виконує роботи з заміни вуличного освітлення.

На заході представили одну з сучасних моделей програмованого світильника, керування яким здійснюється за допомогою програми на смартфоні.

158 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.