ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

У світлі Володимирового Хрещення: кропивничани згадали величну подію. ФОТО

У світлі Володимирового Хрещення: кропивничани згадали величну подію. ФОТО

Учора, 28 липня, в музеї мистецтв, що в Кропивницькому, відбувся непересічний захід: урочиста академія «У світлі Володимирового Хрещення», приурочена до 1032-ої річниці Хрещення Руси-України.

"Атмосферу свята створювали декілька чинників. Насамперед, чудовий виступ юних бандуристів музичної школи № 2 імені Юлія Мейтуса (постійного партнера музею в проведенні чисельних мистецьких заходів). Той факт, що захід відбувався безпосередньо у день Хрещення Руси-України та ще й у залі сакрального мистецтва нашого музею. Нарешті, це була тепла зустріч однодумців - патріотів України і борців за українську помісну церкву. У виступах присутніх робився повчальний екскурс в історію Хрещення Русі-України, а також акцентовано на сучасних викликах. Зокрема, необхідності боронити Україну від ворогів, в тому числі, на ідеологічному фронті. Відстоюючи не тільки національну, але й церковну незалежність. Урочистою і дуже хвилюючою складовою заходу стало нагородження представників національно-патріотичної спільноти нагородами Православної Церкви України за вагомий внесок в розбудову української помісної церкви. Для Музею мистецтв особливо приємним стало нагородження орденом першопрестольної княгині Ольги його очільниці Тетяни Ткаченко, яка завжди займала принципову проукраїнську позицію, в тому числі й у церковному питанні", – розповіла співробітниця музею мистецтв Олена Степанок.

Зауважимо, що серед відзначених грамотами, медалями й орденами Православної церкви України того дня були також архівіст Олег Бабенко, історик Василь Орлик, філолог Віктор Білоус та інші.

Фото автора

108 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.