ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.08.2019 | 15:43

У райцентрі на Кіровоградщині вперше за чимало років відновлюють водопровідну мережу

У райцентрі на Кіровоградщині вперше за чимало років відновлюють водопровідну мережу

За останні півтора десятка років у Новомиргороді проктично не проводили капітальних ремонтів водопровідної мережі, траплялися лише роботи, направлені на "латання дірок" старої мережі, яка вже давно втратила свої експлуатаційні можливості. Про це інфомує пресслужба міськради Новомиргорода.

І ось влада знайшла можливість змінити ситуацію. За кошти бюджету міста та КП НМІМ у сумі 200,0 тис.грн. замінили близько 1,2 км водогону по вулиці Матросова. Роботи проводили кілька днів поспіль. 

"То була найбільш проблемна ділянка. За тиждень на ній відбувалося до 3-х поривів мережі. Після пуску води в систему, внаслідок гідроудару, вона була брудна деякий час. На жаль, щоб цього не відбувалося, необхідно повністю замінити старий водогін, і ми це поетапно робимо. Також закупили обладнання (буде встановлено у найкоротший термін), яке буде зменшувати гідроудари після аварійних ситуацій. Після його встановлення ситуація повинна поліпшитися.
Місяць тому з метою покращення ситуації із тиском води у міській мережі  запустили додаткову свердловину, яка знаходиться в районі стаціонарного відділеня лікарні. Введення її в дію дало можливість стабілізувати тиск води на верхніх поверхах багатоповерхівок у центральній частині міста, а також у мікрорайонах Софіївка та Біла Глина.
З цією метою зміського бюджету виділили 100 тис. грн., на які закупили необхідне обладнання, проклали понад 1 км. нової водопровідної мережі. На ці цілі використовувалися також і кошти комунального підприємства.
На черзі – відновлення другої свердловини у північній частині міста. Її відновлення дасть можливість стабілізувати тиск у водопровідній мережі у мікрорайоні Златопіль", – зазначив новомиргородський міський голова Ігор Забажан.

І додав, що у місті розробили чіткий план дій щодо поліпшення якості водопостачання уНовомиргороді, який виконують крок за кроком.161 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.