ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.07.2020 | 13:46

У полiцiї Кiровоградщини вiдкрили вакантнi посади

У полiцiї Кiровоградщини вiдкрили вакантнi посади

У ГУНП в Кiровоградськiй областi оголосили конкурс на чотири вакантнi посади полiцейських. Про це повідомили у секторі поліції комунікації Кіровоградської області.

Нині проводять прийом документiв на посади полiцейських-водiїв органу полiцiї охорони (3 вакансiї) та на посаду полiцейського пiдроздiлу (полк, батальон, рота) полiцiї особливого призначення (1 вакансiя).

Прийом документiв триватиме до 9 липня.

Основними вимогами до кандидатiв на замiщення вакантних посад полiцейських є: громадянство України, вiк вiд 18 рокiв, вiльне володiння українською мовою, повна загальна середня освiта, знання Конституцiї України, ЗУ «Про Нацiональну полiцiю», ЗУ «Про запобiгання корупцiї», Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення, вiдсутнiсть офiцерського вiйськового чи спецiального звання.

Заpобiтна плата – 10500 та 11900 гривень вiдповiдно.

Особи, якi бажають взяти участь у конкуpсi на замiщення вакантних посад у полiцiї, повиннi заповнити анкету на поpталi «Система вiдбоpу кандидатiв на службу в Нацiональну полiцiю України» за посиланням.

Довідкова інформація за телефонами – 050-383-99-96 i 067-523-10-90 (щодня, крiм вихiдних та святкових днiв, з 9:00 до 17:00 години).

Читайте також: Полiцейськi викрили жителя Кіровоградщин у вчиненнi серiї крадiжок майна

241 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.