ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.10.2017 | 10:36

У нових автобусах Кропивницького діятиме система проїзних

У нових автобусах Кропивницького діятиме система проїзних

Проїзд у нових автобусах коштуватиме 4 гривні. Про це сьогоднi, 17 жовтня, на прес-конфренцiї у мiськрадi повiдомили начальник управлiння транспорту та зв'язку Олександр Вергун та директор комунального пiдприємства "Електротранс" мiської ради Олександр Луценко. 

Така вартiсть тимчасова, цiна дiятиме до 15 грудня i пояснюється необхiднiстю вивчення пасажирського потоку, адже цi маршрути не працювали з 2014 року. 

У нових автобусах, як i в тролейбусах, дiятиме система проїзного квитка. За словами Олександра Луценка, посадовцi зроблять усе можливе, аби цi проїзнi обiйшлися громадянам дешевше. Сьогоднi учнiвський студентський квиток коштує 100 грн, громадянський - 250 грн, очiкуванi знижки 20-25 та 50 грн вiдповiдно. Придбати проїзний можна буде в комунальному пiдприємствi або безпосередньо в кондуктора. Курсуватимуть автобуси з 6 ранку до 11 вечора. Найдовше на маршрутi буде автобус 111Б - з площi Богдана Хмельницького вiн вiд'їжджатиме орiєнтовно о 23.20. 

Нові автобуси будуть оснащені безкоштовним Wi-Fi, матимуть GPS-навігацію, яка буде виведена на "Easy way". Окрім того, ці автобуси, за словами посадовців, будуть доступними та зручними для людей з обмеженими можливостями.

1590 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.