ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.03.2019 | 11:39

У народному музеї визволення Кіровоградщини створять презентації про загиблих учасників АТО

У народному музеї визволення Кіровоградщини створять презентації про загиблих учасників АТО

Завдання створити електронні презентації про загиблих учасників АТО із Кіровоградської області отримали учні міської гімназії імені Тараса Шевченка, що в обласному центрі, які відвідують гурток музеєзнавства. Музей  визволення Кіровоградщини з 2013 року працює на базі цього закладу. У ньому зібрані матеріали та експонати ветеранів Другої світової війни та створено зал АТО. В останньому зберігають одяг, особисті речі,фотографії, прапори, осколки та гільзи учасників АТО із Кіровоградської області, розповів директор музею Віктор Присяжнюк.

"Назріло питання створити пам'ять про тих людей, які віддали свої життя, захищаючи нашу батьківщину. По списках ,які  я отримав від обласної адміністрації,  в області 194  учасники АТО, які загинули, захищаючи наш суверенітет.  Память про них повинна жити вічно. Ми всі повинні знати про наших героїчних земляків",  зазначив Віктор Присяжнюк.

За його словами, кожен гуртківець отримав завдання створити сорокахвилинну електронну презентацію про загиблого на сході України земляка. У ній мають бути світлини різних періодів життя, живі спогади рідних, друзів, учителів. 

273 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.