ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.04.2019 | 15:11

У міськраді Кропивницького привітали із прийдешніми великодніми святами родини загиблих героїв АТО. ФОТО

У міськраді Кропивницького привітали із прийдешніми великодніми святами родини загиблих героїв АТО. ФОТО

Сьогодні, 25 квітня, у міській раді Кропивницького з нагоди прийдешнього Воскресіння Христового міський голова Андрій Райкович зустрівся із вдовами загиблих учасників АТО. У великодній зустрічі також взяли участь заступник міського голови Наталія Дзюба та керуючий Кропивницькою єпархією Православної церкви України єпископ Кропивницький і Голованівський Марк.

Міський голова вручив родинам загиблих героїв АТО, воїнів, що перебувають у полоні, та безвісти зниклих бійців, великодні пакунки, наповнені пасками, солодощами, ковбасою, сиром та кагором. Усього вручили 64 набори, з них 60 – вдовам, 2 – сім’ям полонених воїнів і 2 – сім’ям безвісти зниклих бійців.

“Наші з вами зустрічі, напередодні великих свят, уже стали традицією. І сьогодні я надзвичайно радий вас бачити, радий, що маю можливість вас привітати із великодніми святами. Ми пам’ятаємо і завжди будемо вдячні тим, кого сьогодні немає серед нас. Щиро вітаю, бажаю, щастя і здоров'я вам і вашим родинам”, – звернувся до присутніх Андрій Райкович.

До вдів зі словами підтримки звернувся і єпископ Кропивницький і Голованівський Марк.

“Ми зібралися такою родиною, яка відчула виклики сьогодення, бо війна для вас — це не щось далеке, а те, що ввійшло у ваш дім, торкнулося вашого серця. У пам’ять про ті події ми проводимо різні заходи, будуємо меморіали. Усе це для майбутнього покоління, яке не замислюється, якою ціною здобувається мир. Саме для них ми хочемо закарбувати пам’ять про ваших рідних, щоб вони розуміли, що свобода – це велика цінність”, – наголосив єпископ.

216 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.