ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.08.2017 | 09:15

У мiськiй радi Кропивницького вiтали з перемогою боксерiв

У мiськiй радi Кропивницького вiтали з перемогою боксерiв

Вчора, 21 серпня, секретар мiської ради Андрiй Табалов та депутат мiської ради, вiце-президент Кiровоградської обласної федерацiї боксу Олександр Шамардiн зустрiлися з боксерами, якi представляли Кропивницький на мiжнародних змаганнях та на чемпiонатi України i здобули перемоги.

Про це iдеться на сайтi мiської ради.

Влiтку цього року у фiналi XXI Мiжнародного турнiру класу "А" пам`ятi Семена Трестiна, який проходив у Одесi, Кропивницький представляв учень комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1» вiддiлу фiзичної культури та спорту мiської ради» Тамерлан Мiрашов. Боксер став переможцем змагань у ваговiй категорiї до 56 кг. А на чемпiонатi України з боксу у Харковi серед жiнок у ваговiй категорiї до 57 кг перемогла вихованка цiєї ж школи Амiна Булах. Щоб привiтати переможцiв i вручити їм матерiальну винагороду, спортсменiв запросили до мiської ради Кропивницького.

«Дуже приємно, що у нашому мiстi є молодi люди, спортсмени якими ми можемо пишатися, - наголосив у своєму вiтальному словi Андрiй Табалов. - Це надзвичайно важливо, що у кропивницької молодi є позитивний приклад того, як перемагати i досягати вершин, гiдно представляти своє мiсто як на мiжнародному рiвнi, так i на всеукраїнському».

1451 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.