ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.06.2019 | 12:25

У мешканця області підтвердили підозру на лептоспіроз

У мешканця області підтвердили підозру на лептоспіроз

Олександрiйське мiське управлiння Держпродспоживслужби в Кiровоградськiй областi проводить епiдемiологiчне та епiзоотичне розслiдування випадку захворювання на лептоспiроз мешканця села Олександрiвка Олександрiйського району. Про це йдеться на сайті установи.

Зараз захворювання пiдтвердили лабораторно.

8 червня 68-рiчний чоловiк звернувся за медичною допомогою до центральної мiської лiкарнi Олександрiї зi скаргами на пiдвищення температури (390С), слабкiсть, спрагу, вiдсутнiсть апетиту, задишку, iктеричнiсть шкiрних покривiв, бiль у литкових та стегнових м’язах. Хворого госпiталiзували до iнфекцiйного вiддiлення з дiагнозом лептоспiроз, важкий перебiг, однак через декiлька годин у зв’язку з погiршенням стану чоловiка перевели до вiддiлення анестезiологiї з лiжками для iнтенсивної терапiї.

За результатами розслiдування встановили, що протягом весни та на початку лiта чоловiк перiодично рибалив на ставку та заводi (затока з уповiльненим плином води) в Олександрiвці. Саме водоймище з уповiльненим плином води є ймовiрним джерелом захворювання. Можливий шлях передачi iнфекцiї – контактний, через пошкоджену дiлянку шкiри. Визначили, що хворий має глибоку подряпину в областi стопи, а також дрiбнi подряпини на пiдошвах. Також встановили, що дератизацiя (боротьба зi шкiдниками) на цих водоймах не проводилася.

176 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.