ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.04.2021 | 13:41

У МакДональдз повідомили, що планують максимально зберегти дерева у центральному скверi Кропивницького

У МакДональдз повідомили, що планують максимально зберегти дерева у центральному скверi Кропивницького

Як раніше повідомляв РК, наступного року на місці центрального скверу у Кропивницькому побудують МакДональдз.

Минулої суботи активісти підписали звернення до міського голови Андрія Райковича із закликом зберегти сквер та дерева, які там ростуть, а МакДональдзу знайти інше місце для будівництва.

У свою чергу керівництво закладу надало офiцiйну позицiю щодо цієї ситуації.

"До початку будiвельних робiт по закладу, наш партнер бере на себе зобов’язання облаштувати територiю скверу. Мiстяни зможуть почати користуватися оновленим сквером, пiсля чого розпочнеться будiвництво ресторану.
Загальна площа скверу на перехрестi вулиць Преображенської та Великої Перспективної становить 63,7 соток (0,637 га).  Для побудови ресторану (включно з пiд’їздами лiнiй МакДрайву та лiтнiм майданчиком) необхiдна площа 18 соток (0,18 га). Заклад буде одноповерховим та розрахований на 120 мiсць у залi та 100 мiсць на терасi
Ми розумiємо хвилювання мешканцiв Кропивницького i зацiкавленi максимально зберегти дерева в скверi. З цiєю метою були проведенi попереднi консультацiї з вiдповiдними технiчними службами мiста Кропивницький, зокрема, з ДСНС. Попереднi висновки експертiв та технiчних служб свiдчать, що частина скверу розташована на старих пiдвалах, якi перебувають в аварiйному станi, i дерева в цiй дiлянцi також мають аварiйний стан. Саме тому наш партнер пропонує в першу чергу спочатку провести додатковi перевiрки пiдвалiв та аварiйних дерев спецiальними службами, пiсля чого, базуючись на висновках i рекомендацiях фахiвцiв, провести реконструкцiю пiдвалiв та облаштувати сквер.
Наголошуємо, що кожне дерево буде окремо перевiрене для визначення його реального стану незалежними фахiвцями. При цьому дерева й iншi зеленi насадження, стан яких за оцiнкою експертiв буде задовiльним, будуть збереженi, а крiм того компанiя висадить близько 60 нових дерев висотою вiд 3 метрiв", – повідомили у компанії.

Нині у центральному сквері дерева обклеїли плакатами з надписами "Не рубай мене заради МакДональдза".

Читайте також: У Кропивницькому можуть відкрити МакДональдз на місці центрального скверу

13955 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.