ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.04.2021 | 13:46

У МакДональдз повідомили, коли і де у Кропивницькому відкриють перший заклад. ФОТО

У МакДональдз повідомили, коли і де у Кропивницькому відкриють перший заклад. ФОТО

МакДональдз анонсував вiдкриття закладу у Кропивницькому вже в 2022 роцi. Про це повідомили у пресслужбі закладу.

Вiн буде розташований на перехрестi вулиць Преображенської та Великої Перспективної, у боковiй частинi центрального скверу. Заклад планують одноповерховим, він матиме 120 посадкових мiсць у залi та 100 мiсць на терасi.

У ресторанi облаштують двi лiнiї МакДрайву та зону МакДелiверi (доставки).

Будiвля ресторану буде iнтегрована в мiський ландшафт із максимальним збереженням зеленої зони. Крiм того, компанiя планує провести реконструкцiю та оздоблення всього скверу: додатково висадить понад 60 дерев, кущi та ялини, зробить пiшохiднi дорiжки, облаштує лавки для вiдпочинку. Вiдтак, прогулянкова зона у скверi значно розшириться.

"Ми розумiємо хвилювання мiстян щодо вiдкриття ресторану у скверi. Тому максимально подбаємо про збереження зеленої зони. Ми щиро радiємо, коли громада – не просто стороннiй оглядач, а й активний учасник суспiльного життя. Маючи досвiд в облаштуваннi абсолютно рiзних мiсцевостей, ми з усiєю серйознiстю пiдходимо до благоустрою територiї, поліпшуючи зручнiсть, доступнiсть та затишок для усiх мешканцiв мiста", – зазначив директор із розвитку МакДональдз в Українi Вiталiй Стефурак.

Компанiя також представила проєкт вузiалiзацiї будiвлi ресторану i прилеглої територiї. Усi будiвельнi дозволи отриманi вiдповiдно до встановлених законом процедур. Компанiя iнвестуватиме у розвиток мiсцевої громади, налагодження спiвпрацi з локальними постачальниками, сприятиме розвитку iнфраструктури з сортування та переробки вiдходiв у мiстi.

"Ми сподiваємось на вiдкриття ресторану МакДональдз у Кропивницькому, адже це забезпечить новi робочi мiсця, iнвестицiї та сприятиме розвитку нашого мiста. Це також важливий сигнал для iнших потенцiйних iнвесторiв звернути увагу на наше мiсто", – зазначив мiський голова Кропивницького Андрiй Райкович.

Також вiдомо, що в рамках глобального зобов’язання МакДональдз щодо вiдповiдального використання ресурсiв, ресторан буде енергоефективним. Пiд час будівництва використовуватимуть сучаснi теплоiзоляцiйнi матерiали та обладнання, якi дозволяють заощадити до 50 % обсягу газу для обiгрiву примiщень.

Читайте також: У Кропивницькому можуть відкрити МакДональдз на місці центрального скверу

Перший крок: у Кропивницькому таки може з'явитися МакДональдз

1247 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.