ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.10.2020 | 15:18

У Кропивницькому жінці повернули гроші за неякісний товар

У Кропивницькому жінці повернули гроші за неякісний товар

До управлiння захисту споживачiв Держпродспоживслужби Кiровоградщини звернулася за допомогою кропивничанка, яка придбала в магазинi побутової технiки товар, що виявився неякiсним. Коли в системному блоцi вартiстю 22 999 гривень виявили недолiки, жiнка звернулася до магазину i вiддала технiку для гарантiйного обслуговування. Однак пiсля здiйснення гарантiйного ремонту товар був видозмiнений та все ще проявляв iстотний недолiк. Водночас, на свою вимогу повернути кошти за неякiсний товар, жiнка отримала вiдмову.

Для вирiшення питання щодо повернення коштiв споживачка звернулася до фахiвцiв управлiння захисту споживачiв. Завдяки вжитим заходам, жiнцi повернули кошти за неякiсний товар у повному розмiрi.

Довiдково: вiдповiдно до ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачiв» у разi виявлення протягом установленого гарантiйного терміну недолiкiв у порядку та в терміни, встановленi законодавством, споживач має право вимагати: пропорцiйного зменшення цiни; безоплатного усунення недолiкiв товару в розумний термін; вiдшкодування витрат на усунення недолiкiв товару.

Читайте також: У Кропивницький прибули сучасні тролейбуси з автономним ходом 

370 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.