ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.04.2019 | 15:54

У Кропивницькому жертв геноциду вірменського народу вшанували покладанням квітів. ФОТО

У Кропивницькому жертв геноциду вірменського народу вшанували покладанням квітів. ФОТО

Сьогодні, 24 квітня, у Кропивницькому біля пам'ятного знака Хачкар вірменська громада вшанувала пам'ять невинних жертв – вірмен, які постраждали у результаті трагічних подійу 1915-1923 роках на території Османської Туреччини. Вшанувати пам'ять загиблих, покласти квіти до пам'ятного знака та підтримати вірменську громаду завітав на захід секретар міської ради Андрій Табалов.

В історії кожного народу є такі дати, які навічно закарбувалися в його пам’яті. Сьогодні одна з таких дат для вірменського народу. Тому ми зібрались тут, біля пам’ятного знака Хачкар, щоб згадати трагічні для вірмен події 1915-1923 років.Якщо проводити паралелі між історичними подіями українського і вірменського народів, то знайдеться чимало спільних точок дотику та трагічних сторінок історії. Але спільне у нас з вами і те, що ми вміємо жити у мирі та взаєморозумінні з представниками інших народностейІ насамкінець хочу відзначити, що після усіх пережитих нашими народами страждань, в українців та вірмен з’явилась спільна мета - зробити усе для того, щоб подібні трагедії ані в історії вірменського, ані українського, ані будь-якого іншого народу, більше ніколи не повторилися”,  зазначив під час промови Андрій Табалов.

Голова спілки вірмен України в області Тігран Хачатрян також наголосив на тому, що такі події не повинні повторюватись, адже злочини не мають національності.

Дякуємo всім нашим друзям, землякам, пoбратимам різних націoнальнoстей, у тoму числі й українцямза допомогу в oблаштуванні нашoгo пам’ятника. Ми вважаємo Україну рідним дoмoм, де ми маємо можливість працювати, а наші діти навчатися, не забуваючи при цьoму прo свoю батьківщину та її істoрію. Страшні події, які мали місце в історії вірменського і українського народів об’єднують нас. Хочу, щоб ми завжди пам’ятали про трагедії тих років, і ніколи не допустили їх знову”,зауважив Тігран Хачатрян.

Пам’ятний захід завершився покладанням квітів до пам'ятника жертвам Голодомору, в знак єдності українського і вірменського народів.

212 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.