ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.02.2017 | 11:00

У Кропивницькому затримали членiв органiзацiї "White lions", що позицiонувала себе як борцiв з педофiлами

У Кропивницькому затримали членiв органiзацiї "White lions", що позицiонувала себе як борцiв з педофiлами

Учора, 26 лютого, працiвники вiддiлу боротьби з органiзованою злочиннiстю обласного управлiння Служби безпеки України та спецгрупи "Альфа" спiльно з прокуратурою областi викрили злочинну групу осiб, якi називали себе борцями з потенцiйними педофiлами та дiяли пiд емблемою так званої органiзацiї "White lions". Про це повiдомила громадська антикорупцiйна органiзацiя «Центральноукраїнський Антикорупцiйний офiс». 

Органiзацiя повiдомила iз посилається на власнi джерела, що правоохоронцi встановили групу осiб, якi дiяли у складi 12-15 чоловiк, в тому числi неповнолiтнi. За версiєю слiдства через соцiальнi мережi учасники цiєї групи вiд iменi осiб жiночої статi заводили знайомства i переписку iз заможними чоловiками мiста Кропивницький. Заманювали жертву на особисту зустрiч в безлюднi мiсця, де наносили ушкодження, вчиняли грабежi, розбої та пограбування. Також вiдомо, що особи знiмали це на вiдео i в подальшому через шантаж вимагали кошти за те, щоб вiдео не розмiшували в соцiальних мережах.

«Учора на територiї Фортечних валiв пiд час спецоперацiї були затриманi так званi ватажки злочинної групи. Бiля 10 осiб. Ймовiрно серед них були i працiвники полiцiї. Пiд час слiдчих дiй проведено 15 обшукiв, вилучено символiку угрупування, носiї iнформацiї, грошi, ножi, бiти i т.д. За вказаними фактами вiдкрито кримiнальне провадження передбачене вiдповiдно до ч.3 ст.189 КК України», - йдеться у повiдомленнi органiзацiї. 

У соцмережах "White lions" позицiонували себе як борцiв з педофiлами.  

686 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.