ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.03.2021 | 15:33

У Кропивницькому запропонували відкласти питання про підняття цін на проїзд у транспорті на пів року. ФОТО

У Кропивницькому запропонували відкласти питання про підняття цін на проїзд у транспорті на пів року. ФОТО

У Кропивницькому вчергове провели громадське обоворення щодо підняття вартості проїзду у громадському транспорті. Так, долучилися представники громадських організацій міста, члени громадської ради при міській раді, перевізники обласного центру.

"Останній раз підіймали тариф у 2018 році. 2020-ий був складний для транспортної галузі міста. Це було пов'язано з карантинними заходами, а саме з обмеженням кількості пасажирів у транспорті. Із 2018 року першочергові витрати превізників підвищилися, крім цього, зросла й мінімальна заробітна плата водіїв. Підняття вартості стосується як комунального транспорту, так і маршрутних таксі", – зазначив заступник міського голови Олександр Вергун.

На думку голови громадської ради Леоніда Лузана, якщо піднімають вартість проїзду, то й умови пасажироперевезень слід значно поліпшити.

"За якісну послугу можна платити гарну ціну. Давайте згадаємо умови договору, який підписували перевізники з міською владою минулого разу. Чи виконали перевізники пункт про встановлення GPS-навігаторів? Як громадськість може відслідкувати маршрутки? Такої можливості досі немає. Наступний момент, із 16 січня 2021 року вступила в дію вимога статті 30 Закону України про забезпечення функціонування української мови як державної. Досі на транспорті є таблички з назвами вулиць загарбницькою мовою. Мало того, частина цих вулиць уже давно з іншими назвами", – наголосив член громадської ради Юрій Данільченко.

Громадськість висловила свої думки щодо підняття цін. Серед пропозицій, зокрема, було і про перенесення розгляду питання про ціни на пів року, аби за цей час перевізники поліпшили надання послуг.

Нагадаємо, у разі зміни вартості проїзду, відповідне рішення набуде чинності на наступний день із моменту його опублікування у віснику Кропивницької міської територіальної громади "Вечірня газета".

Читайте також: У міській раді прорахували ймовірну вартість проїзду у громадському транспорті Кропивницького з огляду на реалії

У Кропивницькому пропонують освітити міські пішохідні переходи

540 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.