ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.12.2019 | 15:20

У Кропивницькому замiнили аварiйну дiлянку теплопроводу, частина міста тимчасово – без тепла

У Кропивницькому замiнили аварiйну дiлянку теплопроводу, частина міста тимчасово – без тепла

Сьогоднi, 10 грудня, фахiвцi КП «Теплоенергетик» замiнили аварiйну дiлянку теплопроводу дiаметром 600 мiлiметрiв по проспекту Унiверситетському, 11. Про це йдеться на сайті міськради.

Як повiдомили в головному управлiння ЖКГ, о 9 годині ранку у зв’язку з виконанням робiт на iнженерних мережах призупинили роботу пiвденно-захiдної котельнi. Орiєнтовно, роботи триватимуть до 18 години.

"Необхiдно вiдзначити, що замiна теплопроводу не є наслiдком пориву, а направлена якраз на недопущення аварiйної ситуацiї у майбутньому, коли на вулицi будуть морози. Ми намагаємося використати для цього сприятливу нагоду. Усiх керiвників закладiв соцiально-культурної iнфраструктури завчасно попередили про ремонтнi роботи i пiдготовленi до цього", – вiдзначила начальниця ГУЖ КГ Тетяна Савченко.

На перiод замiни трубопроводу тимчасово обмежили теплопостачання 321 житлового будинку по вулицях:  Героїв України, Генерала Жадова, Космонавта Попова, Пацаєва, Волкова, Соборнiй та по проспекту Унiверситетському, п’яти шкiл – ЗОШ № 8, № 9, № 19, № 35, Гiмназiї новiтнiх технологiй, СШ № 1, дев’яти дошкiльних навчальних закладах – № 3, № 14, № 47, № 61, № 62, № 63, № 67, № 68, № 71,  позашкiльного закладу «Каскад» та шести закладiв охорони здоров’я.

214 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.