ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.03.2021 | 17:09

У Кропивницькому зафіксували масовi порушення з утримання рекламних конструкцiй. ФОТО

У Кропивницькому зафіксували масовi порушення з утримання рекламних конструкцiй. ФОТО

Управлiння мiстобудування та архiтектури Кропивницької міської ради спiльно зi спецiнспекцiєю мiськради розпочали перевiрки виконання вимог правил благоустрою та правил розмiщення зовнiшньої реклами.

Як результат, уже виявили масовi порушення з утримання рекламних конструкцiй. Найчастiше фiксували пошкодженi рекламнi сюжети, шматки яких валялись на прилеглiй до щитiв територiї, на проїжджiй частинi дорiг, тротуарах. Також виявили випадки вiдсутностi фарбування металевих частин конструкцiй рекламних щитiв.

"Вiдповiдно до чинного законодавства України, вiдповiдальнiсть за стан рекламних засобiв несе їхнiй власник. Вiн зобов’язаний утримувати передане мiсце та рекламний засiб у належному естетичному виглядi, задовiльному технiчному та санiтарному станi, нести всi витрати щодо безпечної експлуатацiї конструкцiї, проводити антикорозiйну обробку та фарбування металевих частин рекламного засобу, своїм коштом має негайно усувати можливi пошкодження рекламного засобу, мiсця, на якому вiн розмiщений, у випадку пошкодження або приведення в непридатнiсть спецiальної конструкцiї або сюжету, розмiщеному на ньому, у найкоротший термiн проводити їх замiну", – наголосила т.в.о. начальника управлiння мiстобудування та архiтектури Iрина Мартинова.

І додала, що зважаючи на ситуацiю, яка склалася, вiдсутнiсть дiєвих оперативних важелiв впливу на недобросовiсних власникiв рекламних конструкцiй, виникає необхiднiсть вирiшення питання шляхом внесення вiдповiдних змiн до правил розмiщення зовнiшньої реклами у Кропивницькому.

Читайте також: В обласному центрі презентували альбом "Музей мистецтв" 

326 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.