ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.11.2017 | 08:55

У Кропивницькому зафiксований «бум» крадiжок комунального майна

У Кропивницькому зафiксований «бум» крадiжок комунального майна

 У Кропивницькому останнiм часом збiльшилась кiлькiсть крадiжок кришок люкiв колодязiв на вулицях обласного центру. За iнформацiєю керiвника мiської спецiалiзованої iнспекцiї Андрiя Максюти, тiльки у понедiлок, 20 листопада, у приватному секторi мiкрорайону Балашiвка було викрадено 22 металевих кришки. Про це iдеться на сайтi мiської ради.

Загалом за поточний рiк iнспекторами спецiнспекцiї було виявлено бiльше тисячi таких випадкiв.

«Вчора нашi iнспектори виявили вiдсутнiсть 30 кришок каналiзацiйних люкiв на Балашiвцi та Новомиколаївцi, - зазначив Андрiй Максюта. - Де вони дiваються? Ми вже робили експеримент i знаємо вiдповiдь. Це надзвичайно небезпечно для мешканцiв мiста i ми вкотре наголошуємо: всiм зацiкавленим службам необхiдно термiново активiзувати роботу, адже передусiм мова йде  безпеку, життя i здоров’я наших громадян».

Керiвник спецiнспекцiї акцентував увагу  балансоутримувачiв люкiв, що,  за вiдсутностi кришок на них, вони  мають негайно реагувати та впродовж 24 годин з моменту виявлення такого факту за приписом спецiнспекцiї встановити новi.

Крiм того, Андрiй Максюта наголосив на тому, що правоохоронним органам слiд посилити роботу з перевiрок пунктiв прийому металобрухту щодо  приймання ними металевих виробiв, якi належать до комунальної власностi мiста.

487 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.