ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.07.2016 | 17:30

У Кропивницькому за оборону Донецького аеропорту нагородили спецпризначенців. ФОТО

У Кропивницькому за оборону Донецького аеропорту нагородили спецпризначенців. ФОТО

Сьогодні, 21 липня, у військовій частині третього полку спецпризначення відбулося нагородження військових, які тримали оборону Донецького аеропорту. Командир третього полку спецпризначення Олександр Трепак вручив волонтерські нагороди «За оборону Донецького аеропорту». Також нагороду вручала активіста з Донецька Лілія з позивним «Сова», яка була однією з ініціаторів, аби кропивницькі військові отримали відповідні медалі.  Цього дня було нагороджено 39 військових, ще 12 бійців отримають нагороди згодом, такі ж нагороди підготували посмертно.

 «Для мене «кіборги» - це найперше третій полк, який почав оборону Донецького аеропорту. Вони зробили героїчний подвиг і змінили хід історії», - зазначила «Сова». І додала, що п’ять батьків загиблих спецпризначенців отримають особливу відзнаку - нагрудний знак «Гідність та честь».

Командир третього полку вибачився перед родинами загиблими, що їхні сини, чоловіки, батьки не повернулися зі сходу України живими. «Зараз не час зупинятися, зупинимося на кордоні з Ростовською областю з іншого боку», - зазначив Трепак.

Військові бурхливо вітали один одного, а дехто відразу після церемонії прикріплював медаль на форму. 

Історію оборони Донецького аеропорту дивіться на відео "Украина. Код уникальности - Выпуск 8. - Война за гранью реальности" .


1663 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.