ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.04.2019 | 16:24

У Кропивницькому з нагоди Дня пам’яток історії одинадцять краєзнавців отримали подяки міської ради

У Кропивницькому з нагоди Дня пам’яток історії одинадцять краєзнавців отримали подяки міської ради

 Сьогодні, 18 квітня, у міській раді Кропивницького з нагоди відзначення в Україні Дня пам’яток історії та культури і Міжнародного дня пам’яток та визначних місць провели засідання круглого столу “Моє місто”, організоване управлінням містобудування та архітектури міськради.

На захід запросили місцевих пам’яткоохоронців, краєзнавців, археологів, архітекторів, істориків, працівників музейних та архівних установ та громадських активістів. Привітати учасників круглого столу з професійним святом завітали міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов.

"Я щиро хотів би, щоб ми були неспішною, культурною українською провінцією. Але зі стійкими ознаками руху до Європейського розвитку, комфорту і досконалості. Таке поєднання дозволяє зберегти найкращі зразки архітектури, культурної спадщини і грамотно, безболісно вплітати в нього сучасні тренди. Моє завдання, як міського голови, виробити стратегію туристичної, культурної привабливості міста. Ми повинні заманювати сюди туристів, настійливо пропагувати себе через фестивалі, виставки, конкурси, через локальні і масштабні заходи, які робитимуть місто знаним і відомим за межами України", – наголосив у вітальному слові Андрій Райкович.

З нагоди професійного свята одинадцять краєзнавців та дослідників отримали листи-подяки міської ради за збереження культурної спадщини. А щоб зацікавити громадськість та залучити її до охорони культурної спадщини, кропивничанам пропонують ставати громадськими інспекторами. І перше посвідчення громадського інспектора очільник міста вручив Олені Смотренко – доньці відомого у місті краєзнавця Вадима Смотренка.

Під час засідання круглого столу із презентаціями виступали: художник Андрій Надєждін, архітектор Раїса Ковальова, краєзнавець Максим Сінченко, директор музею музичної культури ім. К. Шимановського Олександр Полячок та інші.

Також гості круглого столу перед його початком могли ознайомитись із експозицією виставок “Місто Якова Паученка” та “Принади фасадної пластики міста над Інгулом”, створені КЗ “Художньо-меморіальний музей О. О. Осмьоркіна”.  

234 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.