ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.12.2019 | 15:31

У Кропивницькому вшанували пам’ять молодого прикордонника. ФОТО

У Кропивницькому вшанували пам’ять молодого прикордонника. ФОТО

Сьогодні, 12 грудня, у загальноосвiтньому навчальному закладi № 31, що в обласному центрі, вшанували пам’ять загиблого 22-рiчного прикордонника Ростислава Чорноморченка.

До школи, аби вiддати шану та розповiсти про свого героїчного побратима, завiтали вiйськовi Херсонського прикордонного загону полковники Олег Чичановський та Вадим Вахнiцький, рiднi Ростислава, його однокласники, вчителi та дiти, котрi нині навчаються у закладi, на фасадi якого встановили меморiальну дошку загиблому героєві.

«Разом iз двадцятидворiчним Ростиславом того дня загинули ще двоє мешканцiв Кiровоградщини – Олег Паршутiн та Олександр Басак», – розповiв Олег Чичановський.

Прикордонники повiдомили, що вiд початку бойових дiй на сходi їхнiй загiн уже втратив 70 вiйськових i презентував книгу пам’ятi, де йдеться про кожного з них.

«Сьогоднi ми зiбралися аби вшанувати пам'ять випускника нашого закладу, молодшого сержанта державної прикордонної служб, кавалера ордена «За мужнiсть» III ступеня посмертно Ростислава Чорноморченка, який загинув за територiальну цiлiснiсть України», – звернулася до присутнiх директорка закладу Тетяна Тиханська та запропонувала вшанувати памְять про захисника хвилиною мовчання.

У школі прозвучало дуже багато споминiв та iсторiй iз життя хлопця та найголовнiшими стали слова подяки матерi та закладу, якi виховали гiдного українця-захисника.

«Дякую усiм вам i бажаю, аби ви дочекалися своїх синiв i батькiв, аби все це закiнчилася i настав мир, аби всi були добрi щасливi», – подякувала присутнiм Нiна Iванiвна Чорноморченко, матiр загиблого прикордонника.

Ростислав був одним iз п’яти загиблих пiд час мiнометного обстрiлу у районi населеного пункту Василiвка Амвросiївського району Донецької областi наприкiнцi липня 2014 року.


351 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.